settings.site_name

Catering

„Smacznie zdrowo i na czas”

Suma doświadczeń właściciela oraz doskonale wyszkolony personel zapewnia, iż usługi cateringowe świadczone przez firmę spełniają najwyższe standardy jakości i zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Gastronom - firma inna niż wszystkie. Powstała na podstawie wieloletniego doświadczenia właściciela firmy od 1989 roku w najbardziej renomowanych Restauracjach na terenie Konina i okolic. Swoje usługi mamy przyjemność świadczyć dla Klientów biznesowych i prywatnych od 2007 roku. Jesteśmy firmą nastawianą na spełnianie Państwa oczekiwań. Wiemy jak ważne jest stworzenie miłej atmosfery organizowanej uroczystości. Dokładamy wszelkich starań, by każde spotkanie było niepowtarzalne.

Nasz młody personel z dużym doświadczeniem gastronomicznym jest zawsze otwarty na wszelkie sugestie i propozycje, by każdy gość był zadowolony.

Idea zdrowego odżywiania jest bardzo bliska naszej firmie. Bez względu na to, czy jest to eleganckie wieczorne przyjęcie, czy szybki lunch w środku dnia, na pierwszym miejscu stawiamy zdrową żywności. Podawane potrawy nawiązują smakiem i sposobem przygotowania do tradycyjnej kuchni staropolskiej. Przygotowujemy tradycyjne polskie potrawy używając wyłącznie świeżych i naturalnych produktów według staropolskich receptur bez użycia konserwantów chemicznych. Oferujemy również kuchnie innych kultur np. włoską, francuską, żydowską i inne. Nawiązujemy do najnowszych trendów kulinarnych, co można zauważyć różnorodność serwowanych potraw.

Firma cateringowa Gastronom szczególną uwagą przykłada także do oprawy wizualnej w wyborze zastawy oraz subtelnej dekoracji dostosowanej do indywidualnych potrzeb i gustów.

Czekając na kolejne wyzwania pragniemy zaprosić Państwa do współpracy.

Usługi gastronomiczno-cateringowe:

  • kompleksowa organizacja imprez okolicznościowych dla firm i klientów indywidualnych
  • bankiety, wesela, komunie, bale, studniówki, konferencje, szkolenia, pikniki, grille
  • dowożenie posiłków do firm, szkół i przedszkoli
  • własne produkty garmażeryjne: pierogi, uszka, krokiety, kluski, surówki - wyrób ręczny
  • do dyspozycji pełne zaplecze techniczne - sprzęt cateringowy, zadaszenia, nagłośnienie, zespoły muzyczne, DJ-e, obsługa kelnerska.
W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x