settings.site_name

Bankiety

Chcielibyśmy podkreślić, że wszystkich gości zapraszamy do indywidualnych rozmów, aby przygotować uroczystość „skrojoną i ugotowaną" według Państwa życzeń i potrzeb.

Naszym Gościom polecamy najlepsze potrawy z bogatego menu, w tym także przysmaki z grilla opalanego drewnem. Dodatkowo oferujemy dania na zamówienie np. pieczone prosię z kaszą i sosem, napoje alkoholowe z naszego drink baru, szlachetne ryby wędzone oraz inne potrawy.

W zacisznym miejscu, w otoczeniu pięknych lasów zieleni i kwiatów nasi Goście, pragnący chwili wytchnienia, mogą odpocząć i nabrać sił do dalszej zabawy.

Bankiety i koktajle to najlepsze rozwiązanie na ważne i eleganckie uroczystości, zarówno firmowe, jak i prywatne. Proponowane przez nas menu oraz aranżacja stołów i wnętrz sal są starannie dopasowane do charakteru imprezy. Na stołach pojawią się zarówno przekąski zimne, dania ciepłe, jak również desery, serwowane przez kelnerów lub w postaci stołów szwedzkich. Dekoracje kwiatowe i kolorystyka bankietu są dostosowywane odpowiednio do charakteru imprezy.

Na Państwa życzenie możemy także:

  • przygotować menu w formie bankietu zasiadanego;
  • zapewnić dekorację kwiatową odpowiednio dopasowaną do wystroju wnętrza;
  • zająć się aranżacją pomieszczenia;
  • zaproponować miejsce do organizacji bankietu, przyjęcia;
  • zapewnić oprawę artystyczną, nagłośnienie, oświetlenie itd.


Proponujemy również OPEN BAR w atrakcyjnych cenach!

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x